ürününü, ilanını internete koy
Android Oyun KartRider Rush+ Ücretsiz İndir

Android Oyun KartRider Rush+ Ücretsiz İndir

Dünya çapında 300 milyondan fazla oyuncunun keyfini çıkardığı kart yarışı hissi, daha fazla stil, daha fazla oyun modu ve daha fazla heyecan ile her zamankinden daha iyi! Arkadaşlarınızla yarışın ya da çeşitli oyun modlarında tek başınıza oynayın. KartRider evreninden ikonik karakterler ve kartlar toplayın ve yükseltin. Liderlik sıralarına tırman ve nihai yarış efsanesi ol!

Kahraman Bir Masal Geliyor!
Yarışçıları neyin harekete geçirdiğinin ardındaki hikayeler nihayet ortaya çıkarıldı! Çeşitli oyun modlarını tanıtan KartRider serisine özgü sürükleyici bir hikaye modunu yaşayın!

Modlarda Ustalaşın
İster yalnız bir yarışçı olarak zaferi kovalansın, ister ekip olarak skor tablolarının zirvesine yükselsin, kendi yoluna karar verecek olan sensin. Zafere giden yolu açacak çeşitli oyun modları arasından seçim yapın.
Hız Yarışı: İlerledikçe daha zorlu yarış pistlerinin kilidini açan lisanslar kazanın ve bitiş çizgisine ulaşmak için saf sürüklenme becerilerine güvenin
Arcade Modu: Yarışlarınıza ekstra tempolu bir heyecan katmanı ekleyen Item Race, Infini-Boost veya Lucci Runner gibi çeşitli oyun modları arasından seçim yapın
Sıralama Modu: Bronzdan Yaşayan Efsaneye, Yarış Katmanlarına tırmanın ve akranlarınız arasında saygı kazanın
Hikaye Modu: Dao ve arkadaşlarına katıl ve hain Korsan Kaptan Lodumani’nin kötü eylemlerini durdurmalarına yardım et
Zaman Denemesi: Saati yen ve en hızlı yarışçı olarak işaretini yap

Tarzda Kayma
Kart yarışı hiç bu kadar güzel görünmemişti! Racer'ınızı en son kıyafetler ve aksesuarlarda şekillendirin ve çeşitli şık ve ikonik Kartlarla BOLD yapın. Yolda size prestij kazandıracak moda çıkartmaları ve evcil hayvanlarla yolculuğunuzu süsleyin.

Yarış Efsanesi Olun
Tekerleği alın ve rakiplerinize gerçek zamanlı olarak rekabetçi çok oyunculu maçlara rağmen gerçek hızın ne olduğunu gösterin. Mobil cihazlar için optimize edilmiş sürüklenme kontrollerinden faydalanın, Nitro'nuzun mükemmel bir sürüklenme elde etmesi için hızlanmasını sağlayın ve rakiplerinizi toz içinde bırakın!

Birlikte Daha Hızlı Git
Dünyanın dört bir yanından oyuncularla güçlere katılın ve görevleri bir Kulüp olarak tamamlayın. Kendi özel özelleştirilebilir Evinizde en son kartınızı gösterin veya eğlenceli, hızlı mini oyunlarla zor kazanılan bir maçtan serinleyin.

Yarış Pistleri Başka Bir Seviyede
45'den fazla yarış pisti ile bitiş çizgisine hızlanın! İster London Nights'taki kalabalık trafikte bir tura çıkın, ister Shark'ın Mezarı'ndaki buzun üşümesine katlanın, her parkurda, bir meydan okuma arayan oyuncular için farklı bir yarış deneyimi sunan kendine özgü özellikleri vardır.

Yenilikler
Mobil cihazlarla daha zengin bir KartRider deneyimini yaşayın,
klasik hız modu, öğe modu,
ve Senaryo Modu ile Rush + 'nın yeni ve eşsiz Hikayesi ile tanışın!
ürününü, ilanını internete koy
Üst