ürününü, ilanını internete koy
Android Oyun Klondike Adventures Ücretsiz İndir

Android Oyun Klondike Adventures Ücretsiz İndir

Nihai şehir ve çiftlik deneyimine hoş geldiniz!

? Cesur Kate ve macera meraklı Paul ile birlikte Alaska'nın vahşi bölgelerini KEŞFEDİN . Vahşi doğada güçlü ve müreffeh bir çiftlik ve şehir inşa edin. Bu oyunda hepsi var! ?

B> İNŞAAT fabrikaları ve çiftlikleri ile gelişen bir şehir, kaynaklar için maden ve kasabanıza düşen yerlilerden seyahatler, görevler, yeni binalar ve siparişler için ihtiyacınız olan her şeyi hazırlayın.

? vahşi ÇİFTLİK ! Hayvan yetiştirin ve mahsulleri toplayın, kendiniz ve ticaretiniz için yiyecek ve giyecek yapın.

Komşu çiftlik sahipleri ile YARIŞIN ve tüm oyuncular arasında düzenlenen zamanlanmış etkinlikler sırasında mümkün olduğunca çok zanaat ve çiftlik siparişi alın!

B> KİLİT AÇ zorlu görevler! Kaşiflerin Kate ve Paul'un gizemleri çözmelerine ve seyahat ettikleri her kasaba veya köyde antik kalıntılar inşa etmelerine yardımcı olun.

B> Çiftliğinizde ve diğer yerlerde eğlenceli mini oyunlar oynayın!

Locations Çeşitli yerlerin nefes kesen manzarası ve manzaralarını KEYFİNİ ÇIKARIN! Küçük kuzey kasabanızın ve oyun dünyasının her köşesi doğa ve tarihin harikalarıyla doludur!

Game‍? BULUŞUN olağanüstü oyun karakterleri ve bir kasabadan diğerine yolculuklarınızda etkileyici hikayelerini dinleyin!

Alas Alaska'nın vahşi toprakları birçok heyecan verici macerayı gizler. Hayallerinizdeki dünyayı kurun ve Gold Rush şehrinizin ve çiftliğinizin tadını çıkarın! ?

Yenilikler
Emirleri olan bir vagon, Kraken ve sonsuz labirentlerle kavga: bu bahar sıkılmayacaksınız!

VAGON
- Emirleri olan vagon yolda! Yeni siparişler, yeni ödüller ve yeni yarışmalar!

KRAKEN MAĞARASI
- Arkeolog ile kazı yap! Ama hazırlıklı olun: Kraken ile tanışabilirsiniz…

İNCİ MAZES
- Kimse Klondike sularında kaç tane Labirent gizlendiğinden emin değil. Diğer hazine avcılarını yenin ve meyve dondurmasıyla ödüllendirin!
ürününü, ilanını internete koy
Üst