ürününü, ilanını internete koy
Android Oyun Magic: Puzzle Quest Ücretsiz İndir

Android Oyun Magic: Puzzle Quest Ücretsiz İndir

Magic: The Gathering ve orijinal match-3 RPG Magic'de yeniden tasarlandı: Puzzle Quest, deste oluşturma, strateji ve match-3 oyunu için Kotaku "iki farklı oyunun eşsiz yeni bir deneyimle birleştirilmesi" diyor.

EN SON ÖZELLİKLER
• Güçlendirici Oluşturma - Kart setlerini tamamlamak için kendi güçlendirici paketlerini oluştur.
• Yeni Kart Setleri - Bilinmeyen hazineler ve tehlikeli yaratıklarla dolup taşan ve hilelerle dolu dinozor yürüyüşü dünyası Ixalan'dan kart topla.
• Yeni Savaşlar Bekliyor - Yeni olayları ve düzeltilmiş ödülleri oyna.

MAGIC: THE GATHERING – PUZZLE QUEST ÖZELLİKLERİ

Kartları Topla ve Şekillendir
Magic'in bir kısmını topla: The Gathering'in Yok Etme Yıldızı gibi en ölümcül büyüleri ve Kopala ile Dalgaların Bekçisi gibi yaratıklar. Şimdi Güçlendirici Oluşturma ile, koleksiyonuna eklemek için kendi güçlendirici paketlerini oluştur. En güçlü destenizi oluşturun ve dünyanın her yerinden insanlarla yüzleş.

Büyülemek için Oyna
Mana taşları güç ve kuvvetinin özüdür. 3 veya daha fazlasını eşleştirerek kara büyü ve yaratık yapabilmek için daha fazla kuvvet topla.

Arkadaşlarınla Oyna.
Bir koalisyona katıl ve turnuvalarda bonus ödüller kazanmak için arkadaşlarınla oyna. Birlik olun ve dünyanın her yerindeki rakiplerinizle çarpışın.

Ödüller Kazan ve Liderlik Tablosunda Üst Sıralara Çık
Günlük etkinliklere ve oyuncu-oyuncu (PVP) turnuvalarına girerek destelerinizle tüm dünyadan başkalarına karşı meydan oku. Liderlik tablolarına tırman ve daha iyi, daha güçlü deste oluşturmak için çok sayıda ödül topla!

Savaş için Şampiyonlarını Topla
Güçlü büyücüler ve Magic savaşçıları: Gathering'ler savaştaki kahramanların. Onları en iyi destenle eşleştir ve rekabeti bozmak için arenaya hazır gir. Her Planeswalker, kartlarını geliştiren veya rakiplerine zarar verebilen benzersiz yetenekler ile birlikte gelir. Seviyelerini geliştir ve yeteneklerinin durdurulamayan bir güç haline gelmesini bekle.
ürününü, ilanını internete koy
Üst