ürününü, ilanını internete koy
Android Oyun // NBA LIVE Mobile Basketball (Ücretsiz)

Android Oyun // NBA LIVE Mobile Basketball (Ücretsiz)

YILDIZ OYUNCULAR 4. Sezonu ele geçirdi. Takımını özel kabiliyetlere ve özelliklere sahip YILDIZ OYUNCULARLA kur. Takımını kurmak için güncel ve klasik efsanevi oyuncuları, sahaları, formaları ve benzersiz takviyeleri topla. Sahne ışığını yakala ve kendi efsaneni yarat.

YILDIZ OYUNCULAR DEVREYE GİRDİ
Bu yepyeni oyuncu tipi, NBA'nin en büyük oyuncularından bazılarını toplamana ve sezon boyunca onları geliştirmene olanak tanır. Joel Embiid gibi YILDIZ OYUNCULARIN kilidini aç ve tüm sezon boyunca GNL değerlerini artırmaya devam et. YILDIZ OYUNCULARIN özel yetenekleri/özellikleri vardır ve senin takımın dahil olmak üzere tüm takımların çekirdeğidir.

TAKIMINI DRAFT ET
Yepyeni takım kurma deneyiminle sezona doğru bir şekilde başla. Takımını seç ve zafere giden takıma liderlik etmek için bir YILDIZ OYUNCU seç. EA SPORTS NBA LIVE Mobile'ın 3. sezonunda kazanılan DRAFT SIRALAMASI'na göre, ilave destekleyici oyuncuların ve TAKVİYELERİN kilidini aç. 3. SEZON'u kaçırdıysan endişelenme, yine de YILDIZ OYUNCU seçimini alacaksın.

GÜÇ SIRALAMANI ARTTIR
EA SPORTS NBA LIVE Mobile ilk kalıcı dizilişini tanıttı. Çoklu Yıl Dizilişimiz, tek bir takımda kazandığın tüm oyuncularla oynamana olanak tanır. Üst sıralara tırmanmak ve tüm zamanların en baskın takımını kurduğunu kanıtlamak için GÜÇ SIRALAMASI görevimizde Çoklu Yıl Dizilişini kullan!

CANLI ETKİNLİĞİ TAMAMLA
Takımını zirvede tutmak için tüm yıl boyunca görevlerle NBA'de mücadele et. Her hafta yeni içerikler, hikâyeler ve etkinlikler geliyor. Gerçek hayattan eşleşmelerde inanılmaz bonuslar kazan, tüm modlarda arkadaşlarının ve rakiplerinin bileklerini kır. Tüm gün, her gün basket ustası ol.

Bu uygulama için kalıcı bir internet bağlantısı gerekir (ağ ücretleri uygulanabilir); EA Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir.
; oyun içi reklamları içerir; üçüncü taraf analiz teknolojisi aracılığıyla veri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası'na bakınız); 13 yaş üzeri bir kitleye yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar bulunur.
*Facebook girişi gereklidir. En az 13 yaşında olunmalıdır.

Son değerlendirmeler

Bu oyunu 1 yıldır oynuyorum. Tavsiyem indirip bi deneyin
ürününü, ilanını internete koy
Üst