ürününü, ilanını internete koy
Android Oyun Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri Ücretsiz İndir

Android Oyun Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri Ücretsiz İndir

Top Eleven 10. yıldönümünü kutluyor! Tüm sezon boyunca gelen ödüller ve hediyelerin yanı sıra yeni harika özelliklerle bu kilometre taşını kutlamak için bu özel günlerde bize katıl! Sakın kaçırma!

Ödüllü en iyi futbol oyunu Top Eleven 2020'yi oyna ve kendi tarihini yazmanın gerçekçiliği ve heyecanını bir üst seviyeye çıkaracak şekilde tasarlanmış yepyeni özelliklerin keyfini çıkar.

200 milyondan fazla kayıtlı oyuncusuyla bu efsanevi futbol menajerliği oyunu tüm zamanların en popüler mobil oyunlarından biridir!

Arkadaşlarınla Takım Çalışmasına Gir

Futbol sahalarında patronun kim olduğunu arkadaşlarına göster! Yeni Dostluk Şampiyonaları özelliği sayesinde özel Lig turnuvalarında arkadaşlarınla oynayabileceksin!

Harika Ödüller Kazan

Özel Sponsor Etkinliklerinden günlük ödüllere kadar, her zaman yaptığın her şeyde toplayabileceğin harika ödüller var! Futbol kupalarına uzanan yolda takımına liderlik yaparken bunları toplayabilirsin!

Kendi Futbol Kulübünü Kur

Futbol tarihindeki yerin seni bekliyor! 1. Günden itibaren kulübünle ilgili her konuya damganı vur. Stadyumunu inşa etmekten takımını maça hazırlamaya kadar, Top Eleven 2020'de her şey senin inisiyatifinde! Taraftarlarının kalbini kazan ve kupa ve galibiyet rüyasını her sezon gerçekleştirecek bir futbol kulübü yarat!

Özel antrenmanlar yaptır, taktikler geliştir, futbol kitlerini seç ve tasarla ve daha fazlasını yap!

Rüya Takımını Yönet

Kulübüne başarıyı getirecek en iyi oyuncuları keşfet, takımına kat ve yönet! İster bir sonraki Ligin En Golcü Oyuncusu, ister kaleni yıllarca güvende tutacak bir kaleci olsun; en iyi oyuncuları bulma ve diğer Futbol Menajerlerinin korkacağı dizilişler ve taktikler yaratma işi sana kalmış!

Lig, Kupa, Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig maçlarında yıldızlarını motive et ve şampiyon ol!

Turnuvalarda Zekanla Galip Gel

Dünyanın en iyi Menajerleri meydan okumak için seni bekliyor. Top Eleven 2020 dünyanın her ülkesinde oynanıyor ve her zaman bir koç –Özel Olan José Mourinho dahil– oynamak için birilerini arar.

Oynamanın Yeni Yöntemlerinde Ustalaş

Top Eleven’ın Canlı Etkinlikleri ve Turnuvalarına en iyi takımını getir! Dünyanın en iyi futbol kulüplerinin bazılarına karşı PVE etkinliklerini de içeren yeni zamanla sınırlı turnuvalar her zaman yapılır!

Bu eğlenceli oyunlar sırasında özel eşyalar topla ve takımına katılacak olağanüstü oyuncuları aç!
ürününü, ilanını internete koy
Üst