Android Telefonlar İçin Ücretsiz Oyun İndir: Art Of War 3:PvP RTS Gerçek Zamanlı Strateji

Android Telefonlar İçin Ücretsiz Oyun İndir: Art Of War 3:PvP RTS Gerçek Zamanlı Strateji

Gerçek komutanlar için doğrudan kontrol edilen benzersiz ve klasik bir gerçek zamanlı strateji oyunudur! Gerçek zamanlı PvP muharebelerinde düşmanla yüzleşmekten korkmayanlar için üretilmiştir! Canlı bir rakibe karşı zafer kazanmanın heyecanını hissetmek isteyenler içindir! Muharebe alanındaki her türlü durumda strateji uzmanı gibi düşünebilen ve kesin kararlar verebilenler içindir!

Art of War 3: Global Conflict (AOW), eski klasik PC RTS oyunlarının en iyi haline getirilmiş olan, gerçek zamanlı bir online strateji oyunudur. Muharebe alanında komut verin, fethedin ve düşmanınızı yenin! Bu modern savaş oyununda düşmanınız üzerinde üstünlük kazanabilmeniz için PvP muharebelerinde diğer oyuncularla savaşmanız, yeni savaş taktikleri geliştirmeniz, kazanma stratejilerinizi belirlemeniz ve piyadeyi, hücum araçlarını, tankları, deniz ve hava kuvvetlerini yükseltmeniz gerekmektedir.

Aksiyon, yakın gelecekte geçmektedir. Dünya, iki savaşan grup arasındaki küresel çatışma içerisindedir: Konfederasyon ve Direniş. Tarafınızı seçip diğer komutanlarla omuz omuza savaşarak bu Dünya Savaşını kazanın. Konfederasyon tarafına geçerek kırmızı alarmdan itibaren dünyayı koruyun. İsyancıların arasına katılıp dünya egemenlik sistemini yok edin.

● Destansı ve gerçek zamanlı PvP ve yardımlı muharebeler.
● Dünyanın dört bir yanından binlerce çevrimiçi oyuncu!
● Klasik RTS doğrudan kontrol sistemi. Her birimi doğrudan kontrol edebilirsiniz!
● Nefes kesici ayrıntıdaki 3B grafikler sizi tamamen oyunun içine çekecek.
● Çeşitli birimlerle taktiksel yetenekler, farklı kazanma stratejileri belirlemenizi sağlayacak.
● Savaşan iki grup, her grubun kendine has özellikleri, benzersiz muharip birimler, kuvvetli ve zayıf taraflar.
● Çok miktardaki birim ve bina yükseltmesi, kendi eşsiz ve başarılı ordunuzu kurabilmeniz için bir sürü fırsat sunmaktadır.
● Klanların küresel hakimiyet uğruna birbiriyle savaştığı, sürekli devam eden Dünya Savaşı.
● Onlarca saatlik oyun süresi dâhil olmak üzere, her grup için devasa sefer oyunu.

Bu çevrimiçi ve gerçek zamanlı (RTS) modern savaş stratejisi oyunuyla kendinizi adeta bir muharebe alanı generali gibi hissedebilirsiniz. Düşmanı yenmek için komut verin; fethedin; üssünüzü inşa edin; piyadeleri eğitin; tank, zırhlı araçlar, savaş uçakları ve savaş gemileri üretin. Dünya Savaşına katılın. Süper silahlar kullanarak gücünüzü açığa çıkarın! Bir klana katılıp diğer klanlarla savaşarak dünyanın hakimi olun. Düşmanlarınızı tamamen ortadan kaldırın!

Size ihtiyacımız var, general!

Art of War 3: Global Conflict, çok oyunculu ve çevrimiçi bir oyundur. Devamlı ve sabit bir İnternet bağlantısı gerektirir.

Yenilikler
Büyük bir güncelleme üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Bu arada, oyunu daha keyifli hale getirecek küçük değişikliklere sahip bir sürüm yayınladık:
- Şimdi müttefikiniz 2x2 savaşından çıkarsa sizin için yenilgiye yol açmaz (eski sürüm tamamen kapandıktan sonra çalışacaktır);
- Verimli cihazlar için FPS artırıldı (Seçenekler menüsünde yeni ayar);
- Diğer küçük düzeltmeler ve değişiklikler.
Üst