Android Telefonlar İçin Ücretsiz Oyun İndir: Towerlands

Android Telefonlar İçin Ücretsiz Oyun İndir: Towerlands

Strategy of Tower Defense

Epik çevrimiçi kule savunma strateji oyunlarını sever misiniz?

Towerlands, kule savunma (TD) türünü strateji mekaniği ve rol yapma (RPG) unsurlarıyla birleştiren bağımlılık yapan bir oyundur. Kule savunması için stratejinizi seçin!

Bir fantezi dünyasında stratejik bir kale lordu gibi hissedeceksiniz. Amacınız kaleyi düşmanlardan korumak ve yeni toprakları ele geçirmek. Kaleni savunmak için!

Ordunu yükseltmek ve en iyi silahlarla donatmak için bir şehir inşa et. Kalenizi haydutlar, Orklar ve ölümsüz saldırılardan korumak için kulenizi büyütün. Dünya reytingindeki en güçlü orduyu yükseltmek için yeni birimler kiralayın ve eğitin. Stratejinizi seçin, düşman kalelerini fethedin ve daha fazla altın kazanın. Destansı patrona karşı savaş ve en iyi ganimet al. Savaşın bir Towerlands kahramanı olun ve savaşçılar, sihirbazlar, okçular ve diğer birçok savunucu gibi tüm kahramanları yükseltmeye çalışın!

Arkadaşlarınızla oynamak için bir klan oluşturun veya katılın. Oyuncularla kaynak alışverişi yapabilir ve diğer klanlarla altın ve kaynaklar için savaşabilirsiniz. Herkesi yen ve imparatorluğunu en iyi imparatorluk oyunlarında olduğu gibi inşa et!


Özellikler:

⭐️ hayatta kalmak için 1000 düşman dalgası.
⭐️ Keşfetmek ve eğitmek için 27 birim.
⭐️ El sanatları için 30 eser.
Stratejik harita.
⭐️ 6 farklı bina.
⭐️ 3 düşman ırkı: Orklar, ölümsüzler, haydutlar.
⭐️ 8 konum.
⭐️ Çevrimiçi klan sistemi.
⭐️ Dünya oyuncuları ve klan sıralaması.
⭐️ Çevrimdışı oynayabilirsiniz.
⭐️ Boş altın yetiştiriciliği.

Farklı bir strateji kullanabilirsiniz, örneğin, sadece koruma için okçular veya sadece sihirbazlar kullanabilir veya en iyisini birleştirebilir ve kendi benzersiz stratejinizi oluşturabilirsiniz.

Yenilikler
Towerlands 1.6 ⛩⚔️ Instagram Hesabındaki Takipçileri

- Haritada portallar! Yeni oyun modu. Her türlü kahramanı hazırlama zamanı. Portalları kazan, anahtarları al ve sandığı büyük bir ödülle aç!
- Harita çok daha büyük.
- Haritada savaşlar için daha fazla puan.
- Birçok görsel değişiklik.
- Hata düzeltmeleri.
Üst