Android Telefonlar İçin Ücretsiz Uygulama İndir: Wifi Inspector

Android Telefonlar İçin Ücretsiz Uygulama İndir: Wifi Inspector

Eğer birisi sizin izniniz olmadan kablosuz ağa bağlı olup olmadığını bilmek istiyor musunuz? Bağlantı yavaş ve birinin wifi çalmak şüpheli? Eğer komşu kişisel verilerinize erişimi olabilir diye korkuyor musunuz?

Wifi Müfettiş bizim ağa bağlı tüm cihazları görmek için basit bir araçtır (kablolu ve wifi hem olsun konsolları, TV, adet, tabletler, telefonlar vs ...) IP gibi ilgili verilerin verilmesi, adres, üretici, aygıt adı ve MacAddress.

Wifi Müfettiş Ayrıca özel adı ile bilinen cihazların listesini kaydetmek ve en az 30 saniye içinde davetsiz misafirleri bulmanızı sağlar. Bu bizim için daha kolay hale getirir ve biz bir tarama yaptığınızda veri denetimi gitmek gerekmez.

bize kişisel verilerin birkaç saniye içinde güvenli olduğunu görmek için izin veren bir açık ve basit bir tasarım tüm bu.

Hiç şüphe yok ki, Wifi Müfettiş HER ZAMAN HER bağlı cihazları bulabilirsiniz !! Fazla 455.000 aktif tesisat güvenilirliklerini göstermek !!

Biz Wifi Müfettiş geliştirmek için çalışmaya devam ve büyük ölçüde olumlu ya da olumsuz olsun senin görüşlerini paylaşmak teşekkür ederiz. Biz Bu, uygulamayı artırabilir zorlaştırır kötü puan (hiçbir yorum ile tek yıldız) sorunların neredeyse hiç rapor var. Eğer herhangi bir sorun varsa / öneri yorumunuzda veya e-posta ile bize göndermek için tereddüt etmeyin, biz bunu düzeltmek için çalışacağız.

dil
- İspanyolca
- İngilizce
- İtalyan
- Katalanca
- Rusya
- Fransızca
- Portekizce

Biz Android 4.0 ya da daha
tavsiye daha iyi bir deneyim için


Yenilikler
WiFi Müfettişi v3.5
- 5.000'den fazla yeni tedarikçi eklendi
- Lollipop uyumluluğu güncellendi

WiFi Müfettişi v3.4
- Portekizce dili eklendi
- Sabit Rusça dili
- Küçük hatalar düzeltildi

WiFi Müfettişi v3.3
- Kod ve Veri Tabanı optimize edildi (daha az boyut)
- Biraz daha hızlı tarayın
- Tarama sırasında daha fazla kararlılık
- Eklenen diller: Rusça ve Fransızca

WiFi Müfettişi v3.11
- Küçük hatalar düzeltildi
- Google Play Hizmetlerini güncelleyin

WiFi Müfettişi v2.12
- Hata düzeltildi: Başlangıç taramasında artık "Ağ hazır değil".
Üst