ürününü, ilanını internete koy
Google Chrome 81.0.4044.113 (32-bit)

Google Chrome 81.0.4044.113 (32-bit)

Google Chrome, Google tarafından geliştirilen ücretsiz bir web tarayıcısıdır. Eylül 2008'de Microsoft Windows sürümü yayımlanmış; daha sonra Linux, macOS, iOS ve Android sürümleri de geliştirilmiştir. Google, Chrome'un kaynak kodlarının büyük kısmını Chromium adlı açık kaynak projesi kapsamında paylaşır.

Chrome güvenlik internetteki süper gücünüz
Web'de ne gibi sorunlar olabileceğini tam olarak bilmiyor musunuz? Bilmenize de gerek yok zaten. Chrome, kimlik avı ve zararlı siteler gibi güvenlik sorunlarından sizi otomatik olarak korur.1. sekmeden 100. sekmeye kadar tüm sekmeler optimize edildi
Siz de 100 tane sekmeyi açık tutmayı sevenlerden misiniz? Chrome, sürekli gelişerek bellek kullanımını ve yanıt verme oranını optimize ediyor, bu şekilde her sekmede daha az gecikme olmasını sağlıyor. Şık tasarımı ise düzeninizi korumanıza yardımcı oluyor.


Hem rahat hem de güvende olun
Şifreleri akılda tutmak artık geçmişte kaldı. Chrome her site için benzersiz şifreler oluşturabilir ve bunları güvende tutar. Ayrıca adresinizi ve ödeme bilgilerinizi saklayabilir. Böylece tek tıkla formları doldurabilirsiniz.

Sevdiğiniz her şey için uzantı var
Makaleleri Google Keep'e kaydetmek veya beğendiğiniz kıyafetleri daha ucuza almanın yolunu bulmak için uzantıları kullanın. 150.000'den fazla Chrome uzantısıyla tarayıcınızı tamamen kendinize göre uyarlamak çok kolay.
ürününü, ilanını internete koy
Üst