Salient - Çok Amaçlı Wordpress Tema

Salient - Çok Amaçlı Wordpress Tema

Salient WordPress Özellik Listesi
Arayüz ve Admin Sayfa Oluşturucu - Web sitenizi kolayca oluşturun ve yönetin. Salient, yeni bir arayüz tasarımı ile popüler WPbakery Sayfa Oluşturucu eklentisinin son derece özel bir versiyonunu içerir.

Birçok Hazır Demo - Salient, tek bir tıklamayla içe aktarılabilen ultra yüksek kaliteli demolar sunar. Fotoğrafçı, ajans veya aradaki herhangi bir şey olun, Salient çevrimiçi varlığınızı yeni bir seviyeye taşıyacak.

Birinci Sınıf, Ödüllü Tasarım - Salient'te bulunan her bir öğe ve düzen, mümkün olan en yüksek ayrıntı seviyesini sağlamak için titizlikle planlanmış ve tasarlanmıştır.

Ömür Boyu Güncellemeler, Kanıtlanmış Kayıt Kaydı - Salient, 6 yılı aşkın süredir sürekli olarak özelliklerle dolu güncellemeler sunuyor. Tek bir lisansa sahip olmak, ömür boyu ücretsiz güncellemelere erişmenizi sağlar.

Şekil Bölücüler - Özel şekil bölücülerimizle tasarımınızı bir üst seviyeye taşıyın . Boyutlandırma, konum, renk ve çok daha fazlasını kolayca kontrol edin.

Basamaklı Görüntüler - Başka bir özel Saldırı özelliğiyle kitlenizi etkileyin. Basamaklı görüntüler öğemizi kullanarak görüntüleri kolayca üst üste getirin ve hatta isteğe bağlı olarak kaydırmada paralaksa izin verin!

Sayfa Geçişleri - Güzel ve akıcı bir kullanıcı deneyimi için birden fazla sayfa geçişi arasından seçim yapın veya isterseniz bunları birlikte kapatın.

4 Simge Paketleri - Salient, tüm ThemeForest'te mevcut olan en eksiksiz simge setlerinden birine sahiptir. Mevcut aileler şunları içerir: Iconminds (59 $ değer) , FontAwesome, Steadysets & Linea.

Çok Katmanlı Fare Tabanlı Paralaks - Kullanıcıların fare hareketi ile canlandırılan şaşırtıcı bir paralaks sahnesi oluşturarak kullanıcılarınızı şaşırtın. İpeksi pürüzsüz performans ve cihazın eğilmesine bağlı olarak mobil cihazlarda da çalışır.

Duvar Resim Galerileri - Kolayca güzel galeriler oluşturun! Portföy öğeleri için mevcut tüm stillerin tadını çıkarın, ancak sürükle bırak siparişi ve kolay toplu yükleme ile.

Megamenu Dahili - Eklentilere güvenmeye gerek yok. Sütunlarınızı seçin ve megamenu'nuzu tam genişlikte görüntüleyin veya site kapsayıcısında kutuyu işaretleyin.

Tam Ekran Satırlar - Sayfa oluşturucu satırlarınızı tek bir tıklamayla heyecan verici bir hikayeye dönüştüren olağanüstü güçlü ve özel bir özellik. Mobil cihazlarda da çalışan yüksek performanslı geçişlerle satırlarınız arasında animasyon.

Tuval Dışı Menüsü - Salient, masaüstü / mobil ekranlarda kullanılabilen 4 farklı stille güçlü bir tuval dışı menü seçeneği sunar

Yüksek Performanslı Animasyonlar - Güncel olmayan dalgalı animasyonlara veda edin. Tema animasyonlarının görüntülendiği kare hızını not edin - kullanıcılarınız performans optimizasyonu için harcanan zamanı takdir edecektir. İpeksi pürüzsüz.

Özel Slider'lar - Sadece Salient için özel olarak tasarlanmış / oluşturulmuş birden fazla slider'a erişin. Yumuşak paralaks kaydırma, görüntü / video arka planları gibi özel özelliklerin ve slaytlarınızın her birinin başlık gezinme rengini açıktan karanlığa değiştirmesi gibi müthiş işlevsellikten yararlanacaksınız.

Gelişmiş Tipografi - Şu anda 800'den fazla yazı tipi ailesine satır yüksekliği, harf aralığı, yazı tipi ağırlığı, yazı tipi stili, yazı tipi boyutu ve metin dönüşümü gibi hassas seçenekler sunar. Canlı yazı tipi önizlemeleri doğrudan seçenekler panelinde de mevcuttur.

Çoklu Blog Stilleri - Salient seçim için tonlarca blog düzeni sunuyor. Aşağıda görülen stillerin her biri tam genişlikte veya kenar çubuğu ile görüntülenebilir.

Tamamen Özelleştirilebilir Portföy - Salient, her biri için 7 proje stili ve sınırsız düzen sunar. Duvar düzenlerini, proje ızgara aralığını, renklendirmeyi, proje ızgarasında özel içeriği ve çok daha fazlasını ince ayar yapın! Aşağıdaki stillere ve çeşitli düzenlere bir göz atın!

Blog ve Portföy için Sonsuz Kaydırma seçeneği - Birçok sayfalama seçeneği arasında sonsuz kaydırma, kullanıcılarınızın sorunsuz bir tarama deneyimi için aşağı kaydırırken öğelerin sonraki sayfasını yüklemelerine olanak tanır.

Grafiksel Sezgisel Kısa Kod Oluşturucu - Güçlü bir görsel sayfa oluşturucu dahil edilmiş olsa da, bazen kısa kodlar hala kullanışlı olur. Salient'te bulunan kısa kod üreteci, tüm öğeler için güçlü seçeneklere sahip ve hem görsel hem de metin sekmelerinde kullanılabilen kullanımı kolay bir arayüz sunuyor!

AJAX Arama - İsteğe bağlı olarak kullanıcılarınıza, yazdıkları sırada arama terimleri için en iyi arama sonuçlarının yararlı seçimlerini yapın

Kapsamlı Tema Seçenekleri - Salient, size yüzlerce seçenek sezgisel bir şekilde sunan son derece düzenli / tasarlanmış bir seçenekler paneline sahiptir. Şu anda içinde 17 farklı seçenek paneli ve alt kategori var.

Sınırsız Renk Seçenekleri - Sınırsız seçeneklerle web siteniz için kolayca renk düzenleri oluşturun. Oh, tonlarca elementimiz için de renk gradyanlarının desteklendiğinden bahsetmiş miydik ?

Güçlü ücretsiz! Işık - aralarından seçim yapmanız için fancyBox3 & Magnific mevcuttur. Salient'teki Video ışık kutusu, resim galerileri ve kaydırıcılar gibi özel öğelerin hepsi bunlarla entegre edilmiştir.

Geçerli HTML5 - Çünkü kullanıcılar kullanıcının gördüğü kadar önemlidir.

Kapsamlı WooCommerce Desteği - Birden fazla ürün stili ve tek ürün düzeni, AJAX alışveriş sepeti, Tek sayfa ürün zoom galerisi, tek ürün sayfalarında mevcut sayfa oluşturucu ve daha fazlası!

Özel HTML5 Parçacık Sistemi - Kolayca etkileşimli bir parçacık tasarımı oluşturmak için görüntüleri yükleyin. Sadece Salient'te mevcut, burada bir demo izleyin !

Kutulu ve Geniş düzenler - Salient, web sitenizi varsayılan geniş ekrandan kutulu kabın arkasında görüntülenecek bir arka plan resmi / renk ayarlayabileceğiniz kutulu bir kuruluma değiştirebilecek global bir ayar sunar

Sıralanabilir Portföy - Projelerinizde gecikmeden sıralanacak portföy kategorileriniz için oluşturduğunuz kategorilerden filtreler oluşturun.

Yerleşik “aşk” sistemi - Web sitenizde en çok hangi projelerin / yayınların sevildiğini izlemek için bir yol sağlar. İsteğe bağlı olarak kullanılabilir.

Salient Sosyal Paylaşım Eklentisi - Özel eklentimiz , mevcut sayfayı çeşitli sosyal hizmetlerle şık bir şekilde paylaşmanıza olanak tanır.

Altbilgi Sütunu Seçenekleri - Kullanılabilir sütunu seçerek altbilgi widget'ınızı kontrol edin (sunulan düzenler 2-4 sütun arasında değişir)

SEO Optimize - Salient kodlarken dikkat edildi ve arama motorları takdir edecektir
Üst