ürününü, ilanını internete koy
Uncode - Ücretli WordPress Tema

Uncode - Ücretli WordPress Tema

En çok satan wordpress temalarındandır. Bir çok wordpress sitesi bu temayı kullanmaktadır.
Wordress Uncode, ünlü WPBakery Sayfa Oluşturucu'nun özel ve geliştirilmiş bir versiyonuna dayanan, piksel mükemmel yaratıcı, çok amaçlı bir Wordpress Temasıdır .
Temiz, modern ve her ihtiyaç için uygundur: web ajans, serbest çalışan, tasarımcı, web tasarımcısı, geliştiriciler, iş, hizmetler, pazarlama, başlangıç, blog, dergi, portföy, fotoğrafçılık, mimar, kurumsal, olay, sanatçı, müzik, restoran, ve e-Ticaret gibi yüzlerce çeşit projede kullanılabilir.

Kullanımı oldukça kolaydır. Profesyonel olarak tasarlanmış 70'den fazla demo düzenini wordpress admin panelden içe aktarın ve değiştirin ve kullanın . Ayrıca, Tel Çerçeveleri Uncode Eklentisiyle , eksiksiz bir web sitesi veya bağımsız açılış sayfaları oluşturmak için birleştirilebilen 400'den fazla bölüm şablonunu içe aktarabilirsiniz . Aklınıza gelebilecek her şey tek bir kod satırına dokunmaksızın oluşturulabilir.

Uncode - Yaratıcı Çok Amaçlı WordPress Teması
Uncode, ThemeForest'ta 65.000'den fazla büyüyen satışla tüm zamanların en çok satan yaratıcı wordpress temalarından biridir. Yenilikçi, farklı bir tema arıyorsanız, Uncode en iyi tavsiye niteliğindedir.

Wordpress projemde neden Uncodetema kullanmalıyım?

Frontend Page Builder Özelliği mevcuttur

Uncode, ünlü WPBakery Page Builder'ın gelişmiş bir sürümü ile doludur. Sayfalarınızı web sitenizin ön ucunda düzenlemenizi sağlayan klasik Arka Uç Düzenleyicisini veya yeni Ön Uç Düzenleyiciyi kullanın: çok daha hızlı bir tasarıma izin veren harika bir deneyim. En çok hoşunuza giden birini seçin!

100 adetten fazla Demo Kütüphanesi
Uncode'un sürekli büyüyen 70+ özelleştirilebilir demo kütüphanesiyle, 1-Click Importer'ımızla önceden oluşturulmuş düzenleri içe aktararak web sitenizin gelişimini birkaç tıklamayla başlatabilir ve hemen özelleştirmeye başlayabilirsiniz.

Tek Tıkla İçe Aktar. Hızlı Kurulum
Demo İçeriğini tek bir fare tıklaması ile kolayca içe aktarın ve hemen düzenlemeye başlayın. Demo İçeriği İçe Aktarma, ana demomuzda gördüğünüz ana sayfaların, yayınların, portföylerin, kaydırıcıların ve ürün düzenlerinin teknik bir kopyasını sağlar.

Wireframes Eklentisi kolaylık sağlar
'Wireframes' Uncode ile birlikte verilen yeni ücretsiz eklentidir. Tel çerçeveler , eksiksiz bir web sitesi veya bağımsız açılış sayfaları oluşturmak için kolayca birleştirilebilen 400'den fazla özenle tasarlanmış bölüm şablonunu kolayca içe aktarmanıza olanak tanır.

Pixel-Perfect
İyi ve harika bir şey arasındaki fark, detaylara dikkat etmek. Uncode Tema, neredeyse tüm olası ve imkansız tasarımlar için temiz, modern bir düzen ile ultra profesyonel, pürüzsüz ve şıktır.

Birinci Sınıf Tasarım
Kodlama, tüm detaylara piksel mükemmel dikkat gösterilerek tasarlanmıştır. Harika tasarım, pazarlama çabalarınızı iyileştirmek için çok şey yapabilir ve içeriğinizin öne çıkmasına ve iyi görünmesine yardımcı olmaktan daha fazlasını yapar. Basit ama anlamlı yap!

Etkileyici Vitrin
Size söz vermeyeceğimiz sözler değil, sizi sonuçları görmeye davet ediyoruz. Bir parça kanıt istiyorsanız , Uncode Creative Theme ile müşterilerimizin oluşturduğu yepyeni web sitelerinin harika örneklerini içeren Vitrini ziyaret edin .

Öne Çıkanlar ve Takdir
Edilen Uncode, çıkışından bu yana, web sitelerini oluşturmak için kullanan tasarımcılar ve ajanslar arasında inanılmaz bir başarı oldu. Buna ek olarak, Uncode, Designmodo, Speckyboy Magazine, Hongkiat, Forbes, Web Designer Ledger, InspiredMag, Line25 ve daha fazlası dahil olmak üzere en etkili web tasarım blogları ve dergileri tarafından takdir edildi ve takdir edildi.

İçerik Bloğu
İçerik Bloğu, başka hiçbir temada bulunmayan bir Kod Çözme özelliğidir. İçerik Bloğu, kullanıcıların özel içerik bölümleri oluşturmalarına ve bunları web sitesinin farklı bölümlerine uygulamalarına olanak tanır: üstbilgiler, sayfalar, altbilgiler, vb. Otomatik Sorgu seçeneği ile İçerik Bloğunu stil oluşturmak için bir tasarım matrisi oluşturmak için de kullanabilirsiniz arşiviniz, kategori sayfalarınız ve İlgili Yayınlar.

Hiyerarşik Tema Seçenekleri
Hiçbir şey bırakmayan hiyerarşik seçenekler sistemiyle mizanpajlarınızın tam kontrolünü elinize alın. Uncode ile hayal edin ve yaratın. Tema Seçenekleri Uncode'un omurgasıdır. Web siteniz üzerinde tam kontrol sağlar ve tek bir kod satırına başvurmadan tasarımı özelleştirmenizi sağlar.

Gelişmiş Izgara Sistemi
Izgara, herhangi bir profesyonel düzenin temelini oluşturur. Kod çözme, üstün bir Izgara Sistemine dayanır. Bu benzersiz yaklaşım, tam genişlik ve sınır sırası, dikey hizalamalar, boşluk kontrolü, dikey ritim ayarları, eşit yükseklikler, ızgara dışı kaymalar, duyarlı, animasyonlar ve çok daha fazlasıyla düzen çeşitliliğini kesme kenarına iter.

Entegre Üstbilgi Oluşturucu
Tema hazır ayarlarını ve ek eklentilere güvenme ihtiyacını unutun. Uncode ile başlıklarınızı ve kaydırıcılarınızı doğrudan Sayfa Oluşturucu ile görsel olarak tasarlayabilirsiniz. İstediğiniz modülleri başlığınıza koyun ve Sayfa Oluşturucu tarafından sağlanan tüm seçeneklerle renklendirin. Dahası, dinamik içerik seçenekleri ile geliştirildi.

Benzersiz Yayınlar ve Medya Galerisi
Bu benzersiz Uncode'un modülleri, demolarımızda gördüğünüz blog yayınlarının, portföylerin, ürünlerin ve resim galerilerinin tüm çeşitlerini oluşturur. 100'den fazla seçenek birleştirebilirsiniz. Duvarcılık, Metro, Yasla veya Atlıkarınca stili, küçük resim boyutu ve oranı, öğe filtreleme, sayfalandırma ve boşluk, yeniden sıralama seçenekleri, duyarlı ayarlar, sadece birkaç isim.

Adaptive Images
Uncode'un geliştiricileri tarafından 2014 yılında geliştirilen Adaptive Images, aynı sonuçları uzaktan bile elde etmeden modern WordPress temaları tarafından yaygın bir şekilde intihal edildi. Uncode'un Uyarlanabilir Görüntüler sistemi, ziyaretçinizin ekran boyutunu algılar ve görüntülerinizin otomatik olarak yeniden ölçeklendirilmiş uygun sürümlerini oluşturur ve sunar. Bu, görüntü kalitesinden ödün vermeden performansı önemli ölçüde artırır.

Açık ve Koyu Kaplamalar
Uncode kullanırken, Açık ve Koyu kaplamalara sık sık başvurular görürsünüz. Kaplamalar, optimum kontrast sağlamak için arka plan rengini takiben metninizi ve öğelerinizin rengini otomatik olarak değiştirmenizi sağlayan ayarlardır. Harika tasarımı çok daha kolay hale getirin!

Renkler Paleti Tek
bir düğmeyi tıklatarak herhangi bir rengi Palet rengi olarak kaydedin. Ardından herhangi bir öğeyle kullanmak için Palet'ten global rengi seçin. Rengi değiştirdiğinizde, bu değişiklik rengin kullanıldığı her yerde etkili olur.

Gizlilik Eklentisi (GDPR) Uncode
ile birlikte gelen Gizlilik Eklentisi ile, GDPR'ye uygun olarak Gizlilik Tercihlerinden kullanıcının açık rızasına kadar üçüncü taraf hizmetlerinin kullanımını engellemek mümkündür. Benzersiz Onay Mantığı ile, kullanıcının onayına göre içerik ekleyebilir ve hariç tutabilirsiniz.

Slaytlar Kaydırma
Slaytlar Kaydırma, herhangi bir tek sayfalık tasarımı heyecan verici bir sunuya dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir dizi seçenek sunar. İle Slaytlar Scroll , kullanıcıların sorunsuz sadece kendi fare kaydırma veya ok tuşlarına basarak sayfanın bölümleri arasında hareket edebilir. Ayrıca harika geçişlerle geliştirildi.

Güçlü Tek Sayfalı Tek
Sayfalı veya Kaydırma web siteleri dünyanın en büyük markalarından bazıları tarafından kabul edilmektedir. Bu web siteleri, kullanıcılara hem çekici hem de etkili olan hızlı, temiz ve anlaşılır bir gezinme gezinmesi sağlar. Uncode ile sadece birkaç tıklamayla tek sayfalık kayan web siteleri oluşturabilirsiniz.

Şekil Bölücüler
kullanarak web sayfalarınıza çekici ve benzersiz ayırıcılar ekleyebilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz 30'dan fazla varsayılan şekil vardır veya bir SVG kodu yükleyerek kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Hangi şekli seçerseniz seçin, bölücünüzün görünümünü çevirerek, ters çevirerek, yeniden boyutlandırarak ve renklendirerek tamamen özelleştirebilirsiniz. Bu özellik, içeriğinizi görsel olarak çarpıcı bir şekilde parçalayan dinamik geçişler oluşturmanıza yardımcı olur.

Animasyonlu Başlıklar
Gelişmiş Animasyonlu Başlıklar ve Animasyonlu Vurgulama özellikleri ile sayfalarınızı canlandırabilir ve ziyaretçilerin dikkatini hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Yeni animasyonlar kullanıcılarla etkileşim kurmanın ve onları içeriğinizin geri kalanını keşfetmeye teşvik etmenin mükemmel bir yoludur.

İnternetten Satış İçin WooCommerce Entegrasyonu
Mükemmel tasarım entegrasyonu ile Uncode, en popüler WooCommerce ile uyumludur. Mağaza tasarımınız için inanılmaz esneklik ve şaşırtıcı işlevselliklerin yanı sıra tekli ürün sayfaları için özel seçenekler elde edin. Ürünlerinizi ekleyin ve satışa başlayın.

Pratik ve Profesyonel Menü düzenleri
Uncode, on farklı menü düzeniyle birlikte gelir. Herhangi bir menünün gelişmiş seçenekleri ve efektleri vardır: sağ üst ve sol, bloklama, ortala, ortala bölme ve çift, kaplama ve kaplama merkezi, tuval dışı ve yanal. Otomatik renk değişimi, yapışkan mod, gizleme ve gösterme ve küçültme gibi efektler de vardır.

Kapsamlı Tipografi Seçenekleri
Uncode, Google Fonts, Adobe Fonts, FontSquirrel ve Fontdeck'ten fontları sorunsuz bir şekilde bütünleştirir. Özel bir yazı tipi kullanmak ister misiniz? Sorun değil! Tüm yazı tipi seçenekleri tema seçenekleri panelinde kontrol edilir. Farklı yazı tipi boyutları, aileler, kenar boşlukları ve harf aralıkları belirleyin.

Gelişmiş Medya Kütüphanesi
WordPress Medya Kütüphanesi'nin gelişmiş sürümü, WordPress'inize eklediğiniz tüm medyaları yutabilir. Bu, kontrol edebileceğiniz içeriği yönetmede büyük bir avantajdır.

Albüm Galerileri
Uncode, medya galerisi oluşturma ve yönetimi için yeni bir iş akışı sunar. Albüm Galerileri Albüm Galerileri , başka bir ana galeride yer alan tamamen bağımsız medya galerileridir. Bu özellik sayesinde, tüm Medya Galerisini tek bir küçük resimden açmak ve etkileyici tek sayfalı portföyler oluşturmak mümkündür.

% 100 Duyarlı
Kodlama, piksel mükemmel hassasiyete sahip Duyarlı bir Temadır: ekran boyutunu otomatik olarak algılar ve içeriği tamamen duyarlı ve optimize edilmiş siteler sağlamak için uygun şekilde ayarlar. Mobil görünüme geçin ve her cihazda mükemmel görünmesi için düzenleri düzenleyin.

Geliştirilmiş Arkaplanlar
Uncode ile arka planınızı canlandırmak için arka plan resimleri, degrade renkler, kaplama, Paralaks efekti, Ken Burns ve Zoom animasyonları, muhteşem karışım modu efektleri ve videolar eklemek kolaydır.

Yaratıcı blog, portföy ve ürün mizanpajları
Yalnızca geçerli veya seçili sayfayla ilgili olanları değiştirmenize izin veren genel tema seçenekleri veya tek tek sayfa seçeneği geçersiz kılmaları yoluyla her sayfayı kolayca özelleştirin. Sadece tarzınızı seçin ve yaratmaya başlayın.

Çok Yakında ve Bakım Modu
Sayfa Oluşturucu'yla özel bir Çok Yakında veya Bakım Modu sayfası oluşturun ve sitenizi özel modda çalışırken bu sayfa, ziyaretçiler bir "Çok Yakında" veya "Bakım Modu" sayfasını görürken kullanın.

Sayfa Oluşturucu Öğeleri
Tüm modüller kurum içinde geliştirilir: Satır, Sütunlar, Mesajlar, Medya Galerisi, Tek Medya, Başlık, Metin Bloğu, Simge Kutusu, Düğme, İçerik Bloğu VC, İçerik Kaydırıcısı, Fiyatlandırma Tablosu, Liste, Sayaç, Geri Sayım, Paylaş , Google Haritalar, Önce ve Sonra, Yazar Profili, Bilgi Kutusu, Sosyal Simgeler, Telif Hakkı, İletişim Formu 7, Mesaj Kutusu, Sekmeler, Akordeonlar ve çok daha fazlası.

Çok dilli onaylı ve RTL desteği
Uncode Theme resmi WPML ekibi tarafından onaylanmıştır . WPML, WordPress için en popüler çok dilli çözümdür. WPML ile sayfaları, yayınları, özel türleri, sınıflandırmayı, menüleri ve hatta temanın metinlerini çevirebilirsiniz. Ayrıca Uncode, RTL (sağdan sola) diller için tam destek sunar.

Düzenli güncellemeler
Kodun kaldırılması , kullanıcı tarafından talep edilen özelliklere ve taleplere dayalı olarak katma değeri yüksek özellik güncellemelerini yayınlar . Performans geliştirmeleri ve gelecekteki bakımlar için sürekli kod tabanı iyileştirmeleri. Ayrıca her güncelleme lisans satın alan herkes için ÜCRETSİZDİR.

Power Elite Destek
Kodu, Envato'da 3 milyon dolardan fazla ürün satan profesyonel bir Power Elite Ekibi tarafından geliştirildi ve desteklendi. Müşterilerimizle ilgileniyoruz ve bu yüzden size birinci sınıf destek sunuyoruz . Ayrıca, sürekli güncellenen kapsamlı çevrimiçi belgelere de sahipsiniz.

Ön Uç Özellikleri
 • Uyarlanmış ve geliştirilmiş WPBakery Sayfa Oluşturucu (Görsel Besteci)
 • Temiz, modern tasarım her tür web sitesi için kullanılabilir
 • 100+ seçeneğe sahip Etkileyici Yayınlar modülü (Blog Yayını, Portföy ve Ürünler)
 • İçerik Bloğu: üstbilgi, altbilgi ve içeriklerin kopyalanabilir bölümlerini oluşturun.
 • İzotop Duvarcılık ve Metro Izgarası
 • 16+ Portföy Düzeni
 • Etkileyici Karusel seçenekleri
 • Entegre WooCommerce
 • 10 Menü Türleri
 • Eşsiz Açık ve Koyu Ciltler
 • Gizlilik Eklentisi ve GDPR
 • Kapsamlı Tipografi seçenekleri
 • Bir Sayfa Kaydırma
 • Slaytlar Kaydırma
 • Kutulu ve Geniş site düzenleri
 • Sonsuz Yükleme
 • Retina Hazır ve Tamamen Duyarlı
 • Gelişmiş Şebeke Sistemi
 • Slider Revolution dahil
 • LayerSlider dahil
 • iLightbox dahil
 • Google Yazı Tipleri, Typekit, Yazı Tipi Sincap dahil Sonsuz Yazı Tipleri…
 • Pürüzsüz CSS3 Animasyonları
 • SEO Optimizasyonu
 • RTL Desteği
 • Şekil Bölücüler
 • Gelişmiş animasyonlu başlık efektleri
 • En İyi Performanslar
 • Özel Eşit Yükseklikler
 • Tam Entegre İletişim Formu 7
 • Güzel Medya Galerileri
 • WooCommerce düzen çeşitleri
 • Kapsamlı Küçük Resim Varyasyonları
 • Sayfalandırma ve Sonsuz Kaydırma seçenekleri
 • sosyal paylaşım
 • İçerik Kaydırıcısı
 • Yerleşik gelişmiş İçerik Bloğu ve Temel üstbilgisi
 • Performans Paralaksı
 • Düzgün Kaydırma ve Bölüm Kaydırma Çubuğu
 • Çıtır Svg Logo
 • Video Desteği YouTube, Vimeo, Kendi Kendine Barındırılan
 • Yapışkan, Gizle ve Küçült menüsü
 • 1000+ Elle Seçilmiş Simgeler
 • Standart ve Özelleştirilmiş Google Haritalar
 • Tek Blog Düzenleri varyasyonları
 • Trendy ve Parlak
 • Modern Piksel Mükemmel Tasarım
 • URL değişikliğine sahip Sekmeler ve Akordeonlar
Yönetici Özellikleri
 • Ön Uç ve Arka Uç Sayfa oluşturucu
 • Tel Kafes Eklentisi
 • 1 İçe Aktar'ı tıklayın
 • Kolay Otomatik Güncellemeler
 • WordPress şablon hiyerarşisine dayanan kapsamlı Tema Seçenekleri
 • Akıllı Kaskad Opsiyon Sistemi
 • Uyarlamalı Görüntü Sistemi
 • Geliştirilmiş Medya Kütüphanesi
 • Genişletilmiş Özelleştirme Seçenekleri
 • Akıllı Renk Sistemi
 • Sistem durumu
 • Özel Kategori sayfaları
 • Özel Yazı Türü desteği
 • Gezinme Mantığı
 • Otomatik Yerleşik Megamenu
 • WPML Sertifikalı (Çok Dilde)
 • RTL Desteği (Yönetici)
 • Mo / po dosyalarıyla çeviri hazır
 • Sosyal ağlar
 • Altbilgi Varyasyonları ve özel altbilgi oluşturucu
 • Duyarlı Görünürlük Seçenekleri
 • Özel Yakında Bakım Sayfası
 • Sınırsız Kenar Çubuğu
 • Çocuk Teması desteği
 • HTML ve CSS editörleri
 • Sayfa Oluşturucu özel öğeleri
ürününü, ilanını internete koy
Üst