eptt maske siparişi veremiyorum?

CemalHoca

Yeni Üye
muhteldir yoğunluk fakat defalarca denedim olmadı maske siparişi veremiyorum. Eptt avm üzerinden ücretsiz maske siparişinde ne yapmalıyız. eczanelerde stok yok. ücretsiz maske iyi bir uygulama idi. fakat maske siparişini veremiyoruz.

Mentor

Administrator
Site serverları karşılık vemedi. muhtemelen sorguyu hesaba katmadılar. artık maske siparişleri epttavm üzerinden değil. edevlet sistemi üzerinden verilelecek.

pttavm sitesinden yapılan açıklama ise şöyle
Yoğun ilginize teşekkür ediyoruz.

Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz.

Ücretsiz maske teminine ilişkin sistem e-Devlet Kapısı üzerinden kullanıma açıldığında gerekli duyuruları sizlerle paylaşacağımızı bildirmek isteriz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Seyyah38

Yeni Üye
ePttAVM İletişim numarası kurmak ve öncelikle maske almak için her vatandaş eczanelere gitmemeli forum doldururken belirtmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza bir kod gelecek bu kod geldikten sonra size en yakın veya herhangi bir eczaneye giderek maskenizi alabilirsiniz kod gelmeyenler eczaneye giderse sadece orada ki çalışanların zamanını alır. Sms her vatandaşa gelmiyor belli yaş aralıkları örneğin 40 ile 60 yaş arasındakilere ardından 20 40 yaş arasındakiler diye gelecektir. Yoğunluğu azaltmak amaçlı bu tarz bir uygulama yapılmıştır.

Siparişi vermeden önce internet tarayıcı olarak chrome tercih edin tarayıcı verilerini temizleyin temizlemek için tarayıcı sağ üst köşede üst üste 3 noktaya tıklayın / Diğer araçlar / tarama verilerini temizle yada Ctrl+Shift+Del tuşlarına basın açılan pencereden tarama verilerini temizleyin. Tavsiyemiz bilgisayardan sipariş vermenizdir. Sisteme ülke genelinde aşırı yüklenme olduğundan sistem yavaş çalışabilir.

Tarama verilerini temizleyince girdi siteye kaynak: https://www.musterihizmet.com/2021/03/epttavm-musteri-hizmetleri-cagri-merkezi-iletisim.html