Fiverr SEO Backlink satışıDantelMan

Yeni Üye
Seo çalışmalarınız için İsrail menşeeli Fiverr sitesinden Baclink alabilirsiniz. Dünyanın en ünlü freelancer sitelerinin başında gelen Fiverr'da dünya genelinden milyonlarda freelancer'in ilanını bulabilirsiniz. Fiverr ücretleri 4 euroda başlıyor.

Ayrıca Fiverr üzerindentün dünyaya hizmetinizi satabilirsiniz.


Fiverr, tüm dünyada freelancer çalışanlar için bir buluşturma platformudur. Fiverr 2010 yılında kurulmuştur. İsrail'in başkenti Tel Aviv merkezli bir şirket olarak kurulmuştur. Fiverr Micha Kaufman ve Shai Wininger adlı iki girişimci tarafından kurulmuştur.

Fiverr şu anda dünyanın ve amerikanın ilk 300 sitesi arasında

Fiverr platformunda freelancer nasıl olunur? Nasıl Para kazanılır?
Fiverr, 5 dolar mantığı ile çalışıyor. Yani beşlik, beş dolarlık manalarını taşıyor. Site üzerinde en ucuz hizmetin 5 dolara yapıldığı anlamına geliyor. Sunulan hizmetlere sistemin içinde Gig ile ifade ediliyor. Gig Extras sayesinde daha fazla para kazanmanıza imkan veriyor. Site dünya üzerinde 200 ülkede 3 milyondan fazla kişi ile birlikte sistemi buluştuyor. Oldukça geniş kapsamlı bir site olması herkesi ilgisini fazlasıyla çekiyor.

Fiverr freelancer platformuna üye olmak için öncelikle siteye giriş yapmalısınız.
Fiverr da ücretsiz şekilde hesap oluşmak mümkün. Hesabı oluşturup bilgileri doldurduğunuz zaman üye olabilirsiniz. Ayrıca Facebook ya da Google hesaplarıyla hemen hesabınızı tamamlayabilirsiniz.
Bu adımdan sonra yaptığınız işler ve özgeçmiş hakkında bilgileri doldurmanız gerek. Bu şekilde insanlar sizleri daha yakından tanıyacaktır. Video ile kendinizi tanıttığınızda daha fazla kişilere erişim sağlayabilirsiniz. Tüm üyelik işleriniz bittiğinde hizmet vereceğiniz alanı belirleyin. Öncelikle 5 dolar Euro gibi bir rakamla işe başlayabilirsiniz. Ancak iş aldıkça bu fiyat artacaktır. 10, 15, 20 hatta 100 dolara kadar kazanacağınız işler olacak.
Freelancer olarak çalışan insanlar buradan geçimini sağlamaktave tüm dünyadan sipariş almaktadır. Eğer başarılı olursanız ayda 10 bin doların üzerinde de para kazanmanız mümkün.
Fiverr freelancer sitesinin henüz türkçe dil desteği bulunmuyor
 
Son düzenleme:


Üst