ürününü, ilanını internete koy

Profesör Dr Tasuku Honjo açıkladı: Korona virüsü doğal bir virüs değil, Çin laboratuvarda üretti.

canerduman

Yeni Üye
Nobel ödüllü bilim insanı Çin hükümetinin Korona virüsü laboratuvar ortamında ürettiğini açıkladı.
Japonya'nın ünlü Tıp Fizyolojisi profesörü Profesör Dr Tasuku Honjo, dünyayı etkisine alan Korona virüsünün doğal olmadığını söyleyerek Koronavirüs tartışmalarına bilimsel bir boyut kazandırdı

Eğer koronavirüsü doğal olsaydı, tüm dünyayı bu şekilde olumsuz etkilemezdi. Çünkü: doğaya göre sıcaklık her ülkede farklıdır. Doğal olsa idi, sadece Çin ile aynı sıcaklığa sahip ülkeleri olumsuz yönde etkilerdi.

Bunun yerine, İsviçre gibi bir ülkede, çöl bölgelerinde olduğu gibi yayılıyor. Oysa eğer doğal olsaydı, soğuk yerlerde yayılırdı, ama sıcak yerlerde ölürdü.

Hayvanlar ve virüsler hakkında 40 yıllık bir araştırma yaptım. Korona virüsü kesinlikle doğal bri virüs değil. Bu virüs laboratuvarda üretilmiştir ve virüs tamamen yapaydır.

4 yıl Çin'in Wuhan şehrinde bir laboratuvarda çalıştım. Bu laboratuvarın tüm personeli ile tamamen tanışıyorum. Corona virüs olayından sonra hepsini telefonla aradım. Ancak tüm telefonları son 3 aydır cevap vermiyor. Artık tüm bu laboratuvar teknisyenlerinin öldüğü anlaşılıyor.
Bugüne kadar olan tüm bilgi ve araştırmalarıma dayanarak: Korona virüsünün doğal olmadığına dair % 100 emin olduğumu söyleyebilirim. Yarasalardan gelmedi. Çin bunu üretti. ve bir şekilde kontrolü kaybetti.

Bu bilimsel tezimin şimdi veya hatta ölümümden sonra yanlış olduğu kanıtlanırsa, Hükümet Nobel Ödülümü geri çekebilir.
Fakat Çin yalan söylüyor ve bu gerçek bir gün herkese mecburen açıklanacak.

2018 YILI NOBEL TIP ÖDÜLÜNÜ ALDI

Japon Profesör Tasuku 2018 yılı Nobel Tıp Ödülünü aldı. ABD'li James Allison ve Japon Tasuku Honjo, vücut bağışıklık sisteminin kanser hücrelerine karşı savaşmasını konu alan çalışmaları sayesinde Nobel Tıp Ödülü'nü almaya hak kazandı.

Bağışıklık üzerine çalışmalar yaptı

34 yıldır Kyoto Üniversitesi'nde profesör olarak görev yapan Tasuku Honjo, Allison'dan bağımsız olarak yürüttüğü çalışmada, bağışıklık hücrelerinde bir protein tespit etti ve tespit ettiği proteinin farklı bir şekilde nasıl fren görevi görebileceğini öğrenmeye çalıştı. Honjo'nun yöntemi doğrultusunda yapılan terapiler, kansere karşı mücadelede etki gösterdi.

Luc Montagnier de virüsü Çin'in ürettiğini söyledi

Nobel Tıp Ödülü'nü 2008'de alan Fransız doktor Luc Montagnier, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Çin'in Vuhan kentindeki bir laboratuvarda üretildiğini ileri sürdü.

Montagnier, CNEWS kanalında yaptığı açıklamada, "Bu virüs, doğal yollarla ortaya çıkmadı, bu tam profesyonel bir iş. Bunun hangi amaçla yapıldığını bilmiyorum." ifadelerini kullandı.

Kovid-19'da HIV parçalarının olabileceğini anlatan Montagnier, "Bununla AIDS'e karşı bir aşı bulmak istenmiş olabilir." dedi.

Çin hükümetinin laboratuvar ortamında korona virüsü ürettiği tartışmaları uzun zamandır yapılıyor. Nobel ödüllü bilim insanı Profesör Dr Tasuku Honjo'nun açıklamalarının ardından Çin hükümeti zor durumda kalacak gibi.

DemirBen

Üye
Evet kontrolü kaybettiler. ve virüs bulaşının önüne geçemediler. Laboratuvarda çalışanlanlardan birinin CIA ajanı olduğu söyleniyor. Önümüzdeki günlerde dünya çok karışacak gibi.

Midaum

Yeni Üye
Trump: ''Çin virüsü'' derken etkin bir durumdan bahsetmiyordu. Evet bu çin virüsü! Ellerine yüzlerine bulaştırdıkları bir silah.

ürününü, ilanını internete koy