ürününü, ilanını internete koy

Yemek Odası Takımı

Merve Keskin

Yeni Üye
Herkese merhaba,

Salonumuzda yıllardır duran yemek takımı çok eskimişti. Geçenlerde değiştirdik. Satın almadan önce çok uzun araştırmalar yaptık. Bu araştırmalar boşa gitmesin diye sizinle de paylaşmak istiyorum.

İşte, yaptığımız araştırmalar sonucunda yemek odası takımı nasıl seçilmeli sorusuna benim cevaplarım.

Masayı konumlandırmak istediğiniz alanın uzunluk ve genişlik ölçüsünü alın. Ardından dört noktanın ölçüsünden de minimum 55-60 cm çıkarın. İşte, alacağınız masanın yaklaşık ölçüsünü buldunuz. Bu sayede sandalyelerin hareket alanı olacak ve misafirleriniz rahat edecek.

Alan ölçüsü ve masanın kaç kişilik olacağı da birbiriyle bağlantılı konular. Masanızda konforlu bir şekilde yemek yenebilmesi için ihtiyaç olan ara mesafe yaklaşık 50-70 cm. Yani 60×150 cm’lik bir alanınız varsa bu masayı 6 kişilik olarak planlayabilirsiniz.

Yemek odası takımı seçerken birçok noktaya dikkat edilmesi gerekir. Evin yapısına, dekorasyon stiline, bütçenin uygunluğuna göre seçim yapılarak doğru karar verilebilir. Yemek odası takımının zamansız bir tasarıma sahip olması ve dayanıklı malzemeden üretilmesi, uzun süre kullanılması için önemlidir.

Yemek odası takımı seçerken;

Açılır masası olması, yerden tasarruf etmenize yardımcı olur.
Masada yer alan gizli bölmeler, çatal kaşık setlerini saklamak için idealdir.
Konsol dolabında farklı genişlikte rafların olması, yemek takımını yerleştirmek için uygun olur.
Ayna bulunan seçenekler, dar alanların geniş gösterilmesini sağlar.
Siz de yaşam alanlarınızın kalitesini yükseltmek, evinizde eşsiz yemek davetlerinin keyfini çıkarmak, konuklarınızı benzersiz şekilde ağırlamak, şık ve zarif mobilyalar ile hayatınızı renklendirmek için Konfor yemek odası takımlarını inceleyebilirsiniz. Erişilebilir fiyat seçeneği, kaliteli malzemeleri ve profesyonel işçilik ile hazırlanan tasarımları sayesinde Konfor Mobilya, yaşadığınız ortamı baştan yaratır. Yaşam alanlarınızı yenilerken beğendiğiniz mobilya parçalarıyla kendi takımınızı oluşturabilir ve uygun fiyat seçeneği ile hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Bu arada biz yemek takımımızı bahsettiğim uzun araştırmalar sonucunda Deryawood'dan aldık, size de tavsiye ederim.
 
ürününü, ilanını internete koy
Üst